Biz Kimiz? Ne Yaprız?

HAFS 2020 yılında kurulmuş olup, genç, dinamik ve inovatif kadromuz ile yatak ve perde sektöründeki tüm tasarım gücümüzü, bilgi birikimimizi ve enerjimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. HAFS ailesi olarak, ekibimizin yenilikçi bakış açısını, yatak ve perde sektörünün en köklü tedarikçilerinin deneyimleri ile birleştirdik. Otel, hastane, okul ve daha birçok yaşam alanını, konsept yatak ve perde uygulamaları, yenilikçi ve cesur tasarımlar ile donatıyoruz. Kullandığımız ürün ve uygulama kalitemiz, talep halinde danışmanlık hizmetlerimiz ile yaşam alanlarınızda pozitif yaşam enerjisi oluşturuyoruz. Amacımız sizlerin yaşamlarına estetik dokunuşlar yapmak ve en çok vakit geçirdiğiniz alanları kalitemiz, yenilikçi bakış açımız ile renklendirip, zenginleştirmek.

Yatak ve perdelerinizde, tasarımdan renk seçimine kadar hayalinizdeki ürünü sunabilmek için sizleri HAFS ailesine davet ediyoruz. Sizler için doğru seçimler yaprak uzun yıllar bu ürünlerde sorun yaşamadan kullanmanızı planlıyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz bu planlama ürecinde en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendiriyor.

Vizyonumuz: Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir şirket olmak.

Misyonumuz: Tüketicilerinin ihtiyaçlarını gideren, müşterileri ile iş ortaklığı yapan ve topluma güven veren, sürdürülebilir ve karlı bir şirket olmak..

Kalite Politikamız: En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek. Müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile sağlamak. Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek. Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak.